O mnie

Oferuję indywidualne lekcje języka angielskiego z dojazdem do ucznia na terenie Białołęki i Tarchomina. Od lat z sukcesem przygotowuję uczniów do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych oraz FCE. Każdy może nauczyć się języka angielskiego i wykorzystać tę umiejętność nie tylko w pracy, ale również w życiu codziennym. Zajęcia indywidualne to idealna metoda do tego, aby nabrać pewności siebie w posługiwaniu się językiem angielskim oraz utrzymać nieprzerwany kontakt z tym językiem. W dzisiejszych czasach umiejętność posługiwania się językiem angielskim, zarówno w mowie jak i piśmie jest wymagana prawie wszędzie.
Jestem absolwentką filologii angielskiej UW z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego. Tok zajęć dostosowuję do indywidualnych potrzeb ucznia. Jestem cierpliwa i wymagająca, ponieważ skuteczność nauki jest priorytetem.
Osobom, które chciałyby kontynuować naukę i nabrać płynności wypowiedzi szczególnie polecam zajęcia o charakterze konwersacji. Dzięki nim przełamiesz barierę językową i nauczysz się jak wykorzystać język angielski w praktyce. Postaw na swój rozwój i zacznij naukę, a zobaczysz, że już niebawem angielski wejdzie Ci w nawyk.
Zajęcia indywidualne pozwalają mi całkowicie skupić się na wymaganiach ucznia, nie tylko w kwestii merytorycznej, ale również umożliwiają znalezienie odpowiedniego terminu spotkania oraz pozwalają dostosować się do odpowiedniego dla mojego ucznia tempa pracy. Ponadto, ułatwiają systematyczne sprowadzenie wiedzy i monitorowanie postępów w nauce.
Podczas zajęć używamy najnowszych materiałów dydaktycznych renomowanych wydawnictw, mając na uwadze wprowadzane zmiany w egzaminach i obecne wymagania Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dzięki indywidualnym zajęciom mogę systematycznie sprawdzać stan wiedzy i postęp każdego ucznia, co sprawia, że uczeń jest gruntownie przygotowany do każdego egzaminu jaki go czeka. Nie musisz nawet wychodzić z domu, ponieważ mogę do ciebie dojechać.

Moje metody nauczania

Istnieje wiele metod nauczania języka obcego, jednak żadna z nich nie jest idealna, efektywna i wystarczająco dobra dla każdego ucznia. Problem stanowi brak indywidualności  w podejściu do osoby, która chce nauczyć się posługiwać wybranym językiem. Praca w grupie może nie przynieść oczekiwanych efektów oraz rezultatów, ponieważ nie uwzględnia indywidualnych predyspozycji ucznia, ale również kwestii organizacyjnych, na przykład ograniczeń czasowych lub celu nauki konkretnego języka. Najlepsze rezultaty można uzyskać, ucząc się razem z doświadczonym nauczycielem, który nie tylko będzie potrafił przekazać swoją wiedzę, ale również dostosuje tempo oraz natężenie pracy do możliwości i potrzeb ucznia. Taka współpraca zaowocuje świetnymi wynikami.

W swojej pracy stawiam na efektywność oraz skuteczne i gruntowne przygotowanie ucznia do każdego egzaminu oraz sprawną komunikację w języku angielskim. Dlatego też wykorzystuję elementy istniejących metod, których wymagają indywidualne potrzeby ucznia, w zależności od rodzaju zajęć, w taki sposób by nauka była jak najbardziej efektywna. Łączę elementy tradycyjnego podejścia do nauki języka z nowoczesnymi technikami.

Wśród wykorzystywanych przeze mnie metod znajduje się Metoda Komunikacyjna (Communicative Approach), która kładzie nacisk na sprawną komunikację w języku obcym w danym kontekście. Głównym celem tej metody jest zrozumienie i przekazywanie werbalnych wiadomości w sytuacjach z życia codziennego, dlatego materiały używane w czasie zajęć są autentyczne lub w dużym stopniu do nich zbliżone. Zasób słownictwa również skupia się na żywym języku, używanym na co dzień. Rola świadomego uczenia się gramatyki jest w tym przypadku minimalizowana. Kolejną metodą jest Metoda Audiolingwalna (Audiolingual Method), w której nacisk kładziony jest na słuchaniu i wielokrotnym powtarzaniu materiału w języku obcym, co ma na celu formowanie poprawnych nawyków językowych. Zajęcia oparte na tej metodzie obejmują wiele ćwiczeń polegających na powtarzaniu materiału w języku obcym.  Elementy Natural Method, czyli Metody Naturalnej są również stosowane przez naszych lektorów języka angielskiego. Podstawą nauki jest założenie, że język obcy może być przyswojony w ten sam sposób, co język ojczysty czyli poprzez ekspozycję na język używany w naszym otoczeniu. Metoda Naturalna przyjmuje, że słownictwo przyswajane jest przez uczniów dzięki uczestnictwie w licznych sytuacjach językowych, podobnie do dziecka uczącego się mówić w języku ojczystym.

Jeśli..

-Chcesz przygotować się do egzaminu maturalnego

- Chcesz przygotować się do FCE

- Nauka angielskiego w grupie na kursach nie przyniosła efektów

- Chcesz wreszcie zacząć mówić w języku angielskim

- Chcesz podtrzymać znajomość języka angielskiego

.. zadzwoń: 666-190-505 lub napisz yetangielskibialoleka@gmail.com