O mnie

Jestem absolwentką filologii angielskiej UW. Posiadam czternastoletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Oferuję indywidualne lekcje języka angielskiego z dojazdem do ucznia na terenie Białołęki i Tarchomina. Od lat z sukcesem przygotowuję uczniów do egzaminów maturalnych oraz FCE. Prowadzę też zajęcia dla osób, które chcą nauczyć się angielskiego ze względu na potrzebę codziennego użytku tego języka w pracy. Tok zajęć dostosowuję do indywidualnych potrzeb ucznia. Jestem cierpliwa i wymagająca, ponieważ skuteczność nauki jest dla mnie priorytetem.
Indywidualne zajęcia pozwalają mi całkowicie skupić się na wymaganiach ucznia, nie tylko w kwestii merytorycznej, ale też dostosować się do odpowiedniego dla mojego ucznia tempa pracy. Ponadto, ułatwiają systematyczne sprowadzenie wiedzy i monitorowanie postępów w nauce, ponieważ na lekcji w pojedynkę nie ma możliwości przeoczenia ewentualnych braków. A co najważniejsze, w przeciwieństwie do nauki na kursie w grupie, pozwalają uczniowi na używanie angielskiego w mowie. Kładę nacisk na mówienie, gdyż to sprawna komunikacja w języku angielskim pozwala na porozumiewanie się na całym świecie. Bierna znajomość angielskiego w większości sytuacji życiowych jest po prostu niewystarczająca i z pewnością nie sprawia, że czujemy się pewnie w obcym kraju. Każdy kto ma za sobą doświadczenie nauki języka w grupie, najprawdopodobniej przy okazji doświadczył obawy przed mówieniem z błędami przy licznym gronie osób w grupie. Indywidualny tok zajęć sprzyja przełamaniu tej bariery, oraz pozwala nabrać pewności siebie w mówieniu.

Podczas zajęć używamy najnowszych materiałów dydaktycznych renomowanych wydawnictw, mając na uwadze wprowadzane zmiany w egzaminach i obecne wymagania Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Z najmłodszymi Uczniami (zapraszam od drugiej klasy szkoły podstawowej) korzystamy, przede wszystkim z atrakcyjnych materiałów multimedialnych.

Posiadam doświadczenie w współpracy z Uczniami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, przystępującymi do egzaminu maturalnego.

Jeśli..

-Chcesz przygotować się do egzaminu maturalnego z języka angielskiego (również po czasie od ukończenia szkoły średniej)

- Chcesz ponownie przystąpić do egzaminu maturalnego z języka angielskiego

- Chcesz przygotować się do FCE

- Nauka angielskiego w grupie na kursach nie przyniosła efektów

- Chcesz wreszcie zacząć mówić w języku angielskim

- Chcesz podtrzymać znajomość języka angielskiego

… serdecznie zapraszam na indywidualne lekcje angielskiego, na których naprawdę nauczą się Państwo języka angielskiego.

W celu umówienia terminu zajęć proszę o kontakt:

Telefoniczny: 666 192 505 lub mailem: yetangielskibialoleka@gmail.com