Angielski ONLINE

Sytuacja zagrożenia epidemiologicznego w Polsce, zmusiła mnie, tak jak i  placówki oświatowe oraz samych uczniów  do przejścia w tryb nauczania zdalnego. W krótkim czasie musiałam dostosować się do nowej sytuacji i zastąpić materiały w wersji papierowej na wersję elektroniczną. Dzięki tej sytuacji obecnie jestem w stanie prowadzić przez Skype nie tylko konwersacje, lecz również przygotować moich Uczniów do matury, egzaminu FCE czy egzaminu ósmoklasisty bez względu na to gdzie mieszkają. Nauka angielskiego czy przygotowanie się do wybranego egzaminu jest możliwe bez wychodzenia z domu. 

Żeby zajęcia w tej formie przebiegały komfortowo, potrzebują Państwo jedynie mieć dostęp do sprawnie działającego laptopa/ komputera z działającym mikrofonem oraz Internetu umożliwiającego  połączenie video.

Podczas zajęć będziemy korzystać z materiałów w wersji elektronicznej ( dokumenty Word, pdfy, oraz podręczniki w wersji elektronicznej) oraz tradycyjnego podręcznika w wersji papierowej, w którym będzie można uzupełniać i robić swoje własne notatki.